LIJEK ZA ŽIVOT MALE SARE IZ MOSTARA |
Srijeda, 20 Veljaèa 2013 |
Ljekarnièki lanac Farmacia, danas je najveæi privatni lanac ljekarni koji posluje u sustavu Atlantic Grupe, vodeæe prehrambene kompanije u regiji i znaèajnog proizvoðaèa u segmentu 'Consumer Healthcare' industrije.  Tvrtka Farmacija æe posredovati u dostavi lijeka za malu Saru... Zahvaljujemo se i mi donatoru na tako velikoj donaciji i brzom reagiranju... Maloj Sari šaljemo iskrene pozdrave... a obitelji èestitamo na upornosti i hrabrosti kada èovjek pomisli da je nemoguæe dobiti tako veliku pomoæ u tako kratko vrijeme.
Poštovani profesore Šeparoviæ, našao se sponzor iz Amerike (ne na moje pisanje) koji je potreban novac za liek za 3 g. uplatio, a neka Farmacija (?) iz Zagreba æe to dostaviti. Koja plemenitost èovjeka!
Vama još jednom od srca hvala!
Stjepan Poropatiæ Poštovani profesore Šeparoviæ,
veliko hvala za Vaš saviet, i to je jako važno jer nemam izkustva s takovim akcijama. Dakako da od vas nisam oèekivao novèanu podporu. Ovaj apel sam poslao širom svieta na oko 160 napisa, do sada ste se samo Vi javili... Još jednom veliko hvala! Stjepan Poropatiæ
A ovako je krenulo
17. veljaèe 2013. g.
Molim sve prijatelje da objave status jer je male Sare zivot u pitanju HITNOOOOO:: Maloj Sari treba lijek Puri-netohol 50mg (Leukemija) kog vise nemau prodaji nateritoriji BIH. Molim sve dobre ljude da pomognu u nabavci ovog nepohodnog lijeka...Unaprijed zahvalni Sarini roditelji...Br tel Sarinog oca.. 065 774 989, Zlatko (Mostar)
|